Merhaba!

Son teknolojiyle dijitalleşen dünya, beraberinde yenilikçi çözümlerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. OtoKiosk Bilişim Hizmetleri A.Ş. 2019 yılından itibaren geliştirdiği showroom çözümlerini sektörün öncüsü olan firmalara sunmaktadır. Showroomların kurumsal bütünlüğünü bozmadan markanın misyonu çerçevesinde dijitalleştirip, daha tasarruflu ve interaktif ortamları markalara kazandırmaktayız.

2022 TOGG Mobilite Hızlandırma Programında Bilişim Vadisi'nin Tek Temsilci Firmasıydık

İlk defa 2022 yılında TOGG ve Bilişim Vadisi'nin ortaklığında düzenlenen ve Türkiye genelinde binden fazla girişimin arasından seçilerek firmamızı ve projemizi Demoday sahnesinde temsil etme başarısını gösterdik. Bilişim Vadisi'ni tek temsil eden firma olarak katıldığımız programda ilk 10 girişim arasına girerek aralarında Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı ve Bilişim Vadisi heyetleri olmak üzere bir çok değerli davetliye teknolojimizi anlattık.

İTÜ Çekirdek'in Düzenlediği Big Bang Startup Challenge'da Sahne Finalisti Olduk

Türkiye'nin önde gelen startup yarışmalarından olan ve girişimcilik ekosistemine büyük katkılar sunan Big Bang Startup Challenge 2022 ayağında 10000'den fazla başvuru arasından sıyrılarak sahnede firmamızı ve geliştirdiğimiz teknolojileri anlatma fırsatı elde ettik.

Müşteri Memnuniyeti
0%

%90 Müşteri Memnuniyeti

Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz üzerinden yaptığımız anketlerde hizmetlerimiz ve teknolojilerimizden memnuniyet oranı %90 gibi bir seviye yakaladı. Bu oran müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillendirdiğimiz tüm hizmetlerimiz ve ürünlerimizin karşılık bulduğunu ve benimsendiğini gösterir nitelikte!

Yapay zeka ve büyük verinin gücü ile,

Dijital
İnovasyon

Showroom ve mağaza içi ölçümleme, ürün sergileme, uzaktan yönetim ve çok daha fazlası...

Hangi sektör olduğu farketmeksizin, hayal edebileceğiniz tüm dijital ve görsel deneyimleri ortak yaşam alanlarında gerçeğe dönüştürüyoruz.

Dijital Tasarım

Smart Kiosk ve Smart VideoWall cihazlarımızın dışında showroom ve mağazalarınız için ziyaretçilerle etkileşime geçebilen ortamlar oluşturuyoruz. Sadece showroomlarda değil, müze ve sergi gibi ziyaretçi yoğun ortamları dijital deneyim alanlarına çeviriyoruz. Kendi fikriniz varsa sizleri dinliyor ve gerçeğe dönüştürüyoruz.

Mağaza İçi Ölçümleme

İster standart Smart Kiosk ve Smart VideoWall cihazlarımız olsun, isterse de özelleştirilmiş dijital alanlar olsun, ziyaretçi ile etkileşime giren her ortamda ölçümleme yapabiliyoruz. Ziyaretçilerin en çok hangi ürün veya hizmetlerle ilgilendiği, gün ve saat bazlı ziyaretçi yoğunluğu gibi daha pek çok kullanışlı veriyi, büyük veri sistemlerimiz sayesinde toplayabiliyoruz.

Raporlama

Ziyaretçiler hakkında topladığımız verileri yapay zeka sistemlerimiz sayesinde anlaşılır ve özelleştirilebilir raporlar olarak alabilme imkanı sağlıyoruz. Ziyaretçilerin davranış ölçümlemesinden yola çıkarak, dijitalleştirdiğimiz alanlarla ilgili satışı veya etkileşimi arttırabilecek akıllı tavsiye sistemini kullanımınıza sunuyoruz.

Uzaktan Yönetim

Showroom veya etkinlik alanlarına yerleştirilen Smart Kiosk ve Smart VideoWall cihazlarını uzaktan yönetebilme rahatlığı sağlıyoruz. Cihazlar ne kadar uzakta olursa olsun, telefon, tablet veya bilgisayar başından yönetim panelimiz sayesinde kolaylıkla yönetebilir, cihazların çevrimiçi durumlarını ve kullanım bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Smart Kiosk ve Smart VideoWall cihazlarımız hiçbir altyapı çalışması gerekmeden tak-çalıştır kolaylığında hemen çalışmaya başlayan cihazlardır.

Sergi, müze, showroom veya her neresi olursa olsun, özel projelerinizde de dijital alanların uzaktan yönetimini sağlayabiliyoruz.

Gücümüze Güç Katan Partnerlerimiz

OtoKiosk çözümlerini kullananlardan dinleyin.

Hizmetlerimiz
Hakkında
Ne Dediler?

"Edebiyat Müzesine Önsöz sergimizin dijital yazılım ve prodüksiyon oluşturma çalışmalarını kısıtlı sürede gerçekleştiren, serginin dijital bölümüne destek veren tüm OtoKiosk ekibine teşekkürler."

- Prof. Dr. Handan İnci, Mimar Sinan GSÜ Rektörü

"Müşterimiz oldukça etkilendi ve meraklandı. Kesinlikle showroomlarınızda kullanmanızı öneririz."

- Bülent Çankaya, Çetaş Dijital Dönüşüm Direktörü

"Depo No:4’ün Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesine alındığı günden itibaren yoğun bir çalışma neticesinde Medeniyet Kuran Şehir adıyla bir dijital sergi alanı, kafeterya ve gençlerin uğrak noktası olacak bir alana dönüştürüldü. Emeği geçenlere teşekkürler."

- Uğur İbrahim Altay, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı

Teknoloji ve Çözümlerimizi
Tercih Edenler

OtoKiosk Samsung River Plaza İnvasyon Merkezi
İletişime Geçin
İletişime Geçin
Proje ve fikirleriniz hakkında konuşalım!