Otokiosk Smart Dijital Sistemleri Ne İşe Yarar?

Sistem ve teknolojimiz hakkında bilgi edinin.

Sistemimiz özel üretimimiz olan Smart QBox cihazından, dikey veya yatay ekranlardan ve cihazımızın içindeki yazılımımızdan oluşan bir ekosistem bütünüdür. Smart QBox tüm kiosklara ve tvlere uyumlu olup ekosistemimizin temelini oluşturan yegane cihazdır diyebiliriz. Bu cihaz içerisindeki yazılımımız sayesinde showroom/mağaza sahipleri, kendileri için oluşturulan kullanıcı paneli yoluyla, yerlerinden hiç kalkmadan, showroomunun coğrafi konumu neresi olursa olsun içeriğini kontrol edebilir, bu içeriklerle etkileşime giren müşteriler yoluyla çok değerli anonim veriler alabilir ve bu verilere dayanan tavsiye sistemimizle satışlarını arttırabilirler.

OtoKiosk sisteminde kullandığınız cihazlar nelerdir?

Sistemlerimizde kullandığımız cihazlar

Tabletler, yatay ve dikey ekranlar, dokunmatik ekranlar, dikey yatay televizyonlar ve kendi üretimimiz olan stantlar ve sistemimizin yazılım ve mekatronik özelliklerini barındıran yine kendi üretimimiz olan Smart QBoxlar sistemlerimizde kullandığımız ekipmanlardır.

Otokiosk smart yazılımlarını kendi ekran ve tabletlerimizde kullanabilir miyiz?

Sistemlerimizde kullandığımız cihazlar

Kullanabilirsiniz, sistemimiz tüm cihazlara uyumludur.

İşbirliğiniz veya çözüm ortağınız var mı? Beraber çalışabilir miyiz?

Sistemlerimizde kullandığımız cihazlar

Dokunmatik ekranlar, televizyonlar ve tabletlerimizde Samsung ile işbirliği içerisindeyiz. Veri ve cihazlar arası iletişim konusunda Turkcell çözüm ortağımız. Bir Ar-Ge firması olarak da bünyesi içerisinde kurulduğumuz Bilişim Vadisi her türden teknolojik altyapı araç ve gereç konusunda tam desteğini sunmaktadır. İTÜ Arı Teknokent de çalışmalarımıza desteğini sunmaktadır.

Tüm işbirliklerine açık bir firma olarak birbirimizi tanımak ve olası işbirliklerini görüşebilmek adına bizlere iletişim sayfamızdaki bilgiler üzerinden veya iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Sisteminizi kullanmak istiyoruz. Nasıl başlamalıyız?

Nasıl kullanmaya başlanacağına dair...

Web sitemizin sağ üst kısmında bulunan demo talebi butonuna basarak ya da direkt olarak demo talebi sayfamızı ziyaret ederek bizlere demo talebinde bulunabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa zamanda sizlere dönüş yapacaktır. Sistem hakkında aklınızdaki tüm sorular için bize [email protected] eposta adresi üzerinden veya 0850 308 3004 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Showroomumuzda bulunan tüm ekranları yönetebilir miyiz?

Ekran yönetimi ve cihaz takibi

Uzaktan ve merkezi yönetim sayesinde fiziki temas olmadan, yerinizden kalkmadan, yönetim paneli üzerinden kolayca yönetebilir, cihazların içerik ve yayın akışlarını takip edebilir, ayrıca ziyaretçiler üzerinden elde edilen anonim verileri kolayca gözlemleyebilirsiniz. Kullanımları dilediğiniz gibi çıktı alabilir ve raporlandırabilirsiniz. Sadece bulunduğunuz showrooma ait cihaz ve ekranları değil, konumu her nerede olursa olsun tüm cihazlarınızı aynı kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Cihaza, şubeye veya şehre özel içerik oluşturup yayınlayabilir veya tüm cihazlarınıza birden aynı anda içerik yükleyip anında yayına alabilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine kurulum yapabiliyor musunuz?

Kurulum hakkında

Evet Türkiye’nin her ilinde kurulum yapma imkanımız vardır. Showroomunuzun ön keşif işlemi tamamlandıktan sonra kurulumları direkt gerçekleştirebiliyoruz. Sistemimiz tak çalıştır bir sistem olduğundan dolayı hiçbir altyapı çalışmasına gerek duymamaktadır.

Sisteminizi yurt dışı mağazalarımızda ve showroomlarımızda kullanabilir miyiz?

Yurtdışı kullanımı

Evet kullanabilirsiniz. Sistemimiz destek verdiğimiz tüm ülkelerde kullanılabilir. Bu işlem için yerel operatörler ile anlaşmalar sağlıyoruz.